Poradnik dla zwiedzających

Top 10 – czyli dziesięć podstawowych rad dla zwiedzającego

 

  1. Pamiętaj aby się zarejestrować – wypełnij ankietę rejestracyjną przez Internet i kupując bilet on-line zyskujesz nie tylko czas, ale także oszczędzasz pieniądze. Bilet elektroniczny na targi Poligrafia kosztuje 1 zł. Zakupu e-biletu można dokonać na stronie www.mtp24.pl
  2. Upewnij się czy masz wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie – ponad 300 wystawców, ciekawe ekspozycje, przestrzenie specjalne oraz konferencje powodują, że czas ucieka bardzo szybko. Większość zwiedzających jest zdania, że aby skorzystać w pełni z tego co oferują targi potrzebny jest minimum cały dzień. Targi czynne są w godzinach 10.00-17.00, a w dniu 15 kwietnia od 10.000 do 16.00.
  3. Zorganizuj podróż i zarezerwuj zakwaterowanie – jeżeli poszukujesz ofert noclegowych w Poznaniu, masz pytania gdzie się zatrzymać, dokąd pójść w wolnej chwili, napisz do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
  4. Odrób dobrze „prace domową” – wypisz sobie branże oraz firmy, które Cię interesują. Sprawdź je w naszym katalogu wystawców na stronie www.poligrafia.mtp.pl, co pomoże Ci zaoszczędzić czas przy poszukiwaniu stoisk. Zapoznaj się także z planem wydarzeń specjalnych, żebyś dokładnie wiedział, który dzień jest najlepszy dla Ciebie. Pamiętaj, że targi Poligrafia to kompleksowa impreza. Znajdziesz tutaj również artykuły i usługi reklamowe na targach EURO-REKLAMA.
  5. Pamiętaj o przewodniku – kupując bilet zwróć uwagę czy otrzymałeś przewodnik dla zwiedzających. Uzyskasz w nim wszelkie potrzebne informacje o lokalizacji firm a także mapę targów.
  6. Weź darmowy program wydarzeń – dzięki temu będziesz mógł na bieżąco sprawdzać gdzie i co dzieje się na terenie targów.
  7. Zrób sobie przerwę – zwiedzanie oraz rozmowy biznesowe mogą być męczące, dlatego zrób sobie przerwę w jednej ze specjalnie przygotowanych stref wypoczynku lub też w targowych restauracjach. Będzie to chwila na złapanie drugiego oddechu i moment na przemyślenie tego co jeszcze trzeba załatwić.
  8. Sprawdź tematykę konferencji – targi Poligrafia to szereg ciekawych konferencji i dyskusji prowadzony przez największych ekspertów w branży poligraficznej. Pełen program znajdziesz w zakładce program wydarzeń.
  9. Daj nam informacje zwrotną – po zakończeniu imprezy targowej podziel się z nami swoją opinią, spostrzeżeniami, pomoże nam w przyszłym roku być jeszcze lepszym.
  10. Bądź z nami podczas kolejnej edycji – jeśli stwierdzisz, że warto być naszym gościem, pamiętaj aby odpowiednio szybko zarejestrować się na kolejną edycję targów.

 

Do zobaczenia!
Zespół targów Poligrafia

 

 
 
 
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4