Najbliższa edycja: 27.03 -29.03 2011

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji targów EURO-REKLAMA - 27-29 marca 2012

 

Dołącz go grona naszych wystawców i zaprezentuj swoją ofertę szerokiemu gronu profesjonalnych zwiedzających!

Targi EURO-REKLAMA dla wszystkich wystawców są wyjątkowym miejscem spotkań z klientami i partnerami handlowymi, a także wspaniałą okazją pozyskania nowych, bardzo wartościowych kontaktów biznesowych. To wyjątkowe miejsce integracji całego środowiska działającego na rynku reklamy oraz kreowania biznesu. Bezsprzeczną zaletą jest możliwość kontaktu z klientem face-to-face.

FORUM WYMIANY WIEDZY

Targi Euro Reklama są platformą dla ważnych dyskusji merytorycznych a także miejscem kreowania opinii na istotne dla całej branży tematy. Bogaty program paneli i konferencji z udziałem regulatorów rynku reklamy w Polsce oraz instytucji jakie na nim działają pozwalają na przeprowadzenie debat na najwyższym poziomie.

Digital Printing Expo

Podczas targów reklamowych odbędzie się przestrzeń  specjalna Digital Printing Expo, w ramach której eksponowana będzie pełna oferta druku cyfrowego, wielkoformatowego i reklamowego.

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU

Dołącz go grona naszych wystawców i weź udział w kolejnym spotkaniu sektora branży reklamowej w 2012 roku! Warto pamiętać, że szybkie zgłoszenie jest gwarancją dobrej lokalizacji. Zapraszamy do kontaktu z zespołem organizatora.

    
 Aktualności
Więcej aktualności
 
 

 

Ostatnio dodane


W tym samym czasie


Usługi
 
 
 
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4